O Nas

Podstawowymi hasłami, którymi kieruje się firma Wiła Wianki jest styl Vintage – nawiązujący do minionych epok, czerpiący inspiracje z szaf babć, prababć.

Styl Boho – charakteryzujący się eklektyzmem, prostotą, hipisowskim luzem, kolorami i ekstrawagancją.

Istotnym style jest również Glamour, bardzo efektowny, z stylowymi dodatkami w kolorach złota i srebra, z dużą ilością kwiatów, świeczników oraz kryształów.

                                                                      

Różnorodność najmodniejszych styli jest tak dobrana, aby móc odpowiednio dopasować je do różnych oczekiwań i potrzeb naszych klientów.

Współcześnie klient jako współkreator wartości, którymi są oferowane przez firmę Cuda Wianki usługi musi mieć wybór co do produktu.

Dlatego dopasowujemy oferowane dekoracje do stylu lokalu, który został wcześniej wybrany przez naszych klientów oraz każdego detalu, który wspólnie stworzy wyjątkową i niezapomnianą całość.

Swoje działanie opieramy na poznaniu naszych klientów, tak aby udekorowany ślub stworzył za każdym razem inny klimat, który będzie oryginalną historią łączącą dwojga ludzi. Dlatego ważne dla nas jest podkreślenie motywów związanych z klientami. Przykładem może być para podróżników, na których ślubie tematem przewodnim mogą być dekoracje z użyciem starych walizek, aparatów, pocztówek, zdjęć z podróży…

Zachęcamy do kontaktu, aby przedstawić Państwu naszą ofertę